Aeroklubie Kieleckim wczoraj rozpoczęły się 7 Szybowcowe Mistrzostwa Polski w klasie 15m w których nasz klub jest reprezentowany przez Krzysztofa Nowaka na klubowym szybowcu Jantar 2b. We wczorajszej konkurencji Krzysiek zajął dobre 9 miejsce.
Na dzisiaj prognozy pogody są dużo lepsze, a wstępnie zadanie to aż 625km… Trzymamy kciuki, żeby swoimi decyzjami Krzysiek nadrobił fakt, że ma szybowiec lepszy na słabsze pogody :)

Równolegle do Mistrzostw rozgrywane są zawody Scyzoryk Cup 2017 w klasie Klub B, w których na naszym Twinie lata Zenon Wajda wraz z uczniami przekazując im swoją wiedzę oraz Marek Chrunik ujeżdżający Pirata :) Klasa Klub B wczoraj miała odwołaną konkurencję, tak więc dzisiaj będą się ścigać pierwszy raz.

Trzymamy kciuki za całą naszą ekipę!

kielce