Już tradycyjnie 31 grudnia miłośnicy szybownictwa zebrali się na Lądowisku w Laszkach, aby rozegrać Zawody na Celność Lądowania.

Dzielni zawodnicy cierpliwie znieśli kaprysy pogody, która ostatecznie się ustabilizowała i pozwoliła na zrealizowanie imprezy.

W sumie w zawodach udział wzięło 14 pilotów. Najlepszy okazał się Robert Karaś, II miejsce zajął Rafał Kamiński, na III pozycji uplasował się Krzysztof Nowak. Dodatkowo wyróżnienie zostało przyznane dla Marka Chrunika za najkrótszą odległość – 2 cm, oraz Patrycji Sereda za najlepszy wynik w kategorii kobiecej.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i upominki, za które serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: Mieczysław Golba Senator RP, PGE Obrót, Powiat Jarosławski. Po rozegranych zawodach na wszystkich czekał ciepły poczęstunek – grillowane kiełbaski od Marian Szarek Szarek 2, oraz Kurczak z Res – Drobu.

Dziękujemy sponsorom, organizatorom, uczestnikom, firmie GEOS Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Szymon Ozimek za profesjonalne mierzenie odległości oraz wszystkim, którzy bawili się razem z nami. Szczęśliwego Nowego Roku!!!